Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
161 500 €
315 866.55 лв.

(2 447 €, 4 785.92 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 16:23 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 695 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
4-ти от 12
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

Агенция 'НОМАД' представя:
Двустаен апартамент с обща площ 66 кв.м. с Акт 16 в кв. Тракия.

Характеристики:
? Етаж: 4-ти, непоследен
? Изложение: Запад
? Хол с трапезария и кухня
? Спалня ??
? Баня с тоалетна ??
? изба - 3кв ??
? Тераса

Апартаментът е напълно готов за живеене.

? Локация
Кв. Тракия е един от най-зелените и благоустроени райони, известен с широките си пространства, паркове и развита инфраструктура.
Районът предлага множество удобства - търговски центрове, спортни площадки, училища, детски градини и отличен транспорт към всички точки на града.

?Услугите, които предлагаме:
- Съдействие с кредитен консултант относно финансирането Ви.
- Договаряне на възможно най-изгодни условия за Вас.
- Оформление на цялата документация по сделката.
- Агенцията работи с утвърден юрист в бранша.
- Управление на всякакъв вид имоти.

? Свържете се с нас за оглед! ?

? КОД НА ОБЯВАТА: 5255
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0882212828
Брокер:
Десислава Петкова
0882212828
Офис: ул. Преслав 14
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
НОМАД
0882212828
НОМАД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
nomade.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, Ул. Преслав 14
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
Обява: 1b176372727295572

161 500 €
315 866.55 лв.
История на цената
(2 447 €, 4 785.92 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Тракия

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност